Baldų namai SkrajaSalonaiDeinavos baldai

Deinavos baldai

Susisiekite su mumis

Darbo laikas:

Dalintis su draugais

Dei (Deimantė) – Na (Natalija) – Va (Valdas). O kartu – Deinava, kaip visa mūsų šeima.

Elektrėnuose buvo maža baldų pasiūla, tačiau didelis žmonių noras įsirengti jaukius namus. Todėl nusprendėme atidaryti pirmąjį „Deinavos“ baldų saloną.

Laikui bėgant vis daugiau lankytojų sulaukdavome iš Vilniaus ir Kauno. Tai paskatino mus plėsti ne tik prekių asortimentą, kurį dabar sudaro svetainės, virtuvės, vaikų, miegamojo, prieškambario, biuro bei vonios baldai, bet ir didinti savo salonų skaičių. 2016 m. atidarėme šeštąjį saloną „Baldų rojuje“ bei padvigubinome ekspozicijos plotą prekybos centre „BIG“, taip galėdami būti dar arčiau Jūsų.

Pateikdami tik kokybiškus gamintojų iš viso pasaulio baldus, užtikriname ryšių palaikymą su klientais ir ateityje. Mes dirbame kaip šeima, kuri gali ne tik teikti informatyvias konsultacijas, bet ir patarti, išklausyti bei padėti išsirinkti tai, kas yra geriausia ir tinkamiausia Jūsų namams.

Kokybė, platus baldų pasirinkimas ir draugiškas aptarnavimas: apsilankykite baldų salonuose „Deinava“, esančiuose Vilniuje, Kaune, Elektrėnuose, Kaišiadoryse bei Klaipėdoje ir Jūsų jaukių namų vizijai padėsime tapti realybe.

 

Susisiekite su mumis

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Detalesnė informacija - mūsų Privatumo politikoje. Jeigu sutinkate, paspauskite “SUTINKU”