Baldų namai SkrajaSalonaiEko sesės

Eko sesės

Susisiekite su mumis

I-V: 10:00 – 19:00 val.
VI: 10:00 – 17:00 val.
VII: nedirbame
LR oficialiai patvirtintomis švenčių dienomis nedirbame

Dalintis su draugais

Mūsų verslas prasidėjo dviem sesėms užsidegus noru aplinkiniams pasiūlyti kažką švaraus, ekologiško, kokybiško, padedančio sveikatinti žmones. Kaip jau supratote, todėl ir „Eko sesės“. Tuo metu rinkoje nebuvo lėtaeigių sulčiaspaudžių, kurios dovanoja žmogui „gyvas“ sultis, tad ėmėmės veiklos. Kad vaisiai ir daržovės išsaugotų visus vitaminus, rinkai pasiūlėme dar ir keraminius peilius. Šiame etape prie dviejų sesių prisijungė dar viena seseriška siela ir darbavomės jau trise.

Vėliau, vienai sesei įsirenginėjant savo kiemą, kilo mintis, jog būtų gerai įsigyti gražų, patvarų, patogų šiltnamį, kuriame galima būtų užsiauginti savų daržovių. Pasakyta – padaryta. O kadangi šiltnamis estetiškai gražus, patogus naudoti, pritaikytas šiuolaikiniam žmogui – jį pasiūlėme ir savo klientams. Ką gi, visai gera mintis – užsiauginti nuosavų daržovių, smulkinti jas keraminiais peiliais ir lėtaeige sulčiaspaude spausti pilnas vitaminų sultis!

Tuo metu viena iš pirmųjų sesių nusprendė, kad verslas ne jos sritis ir nutarė „laimės ieškoti“ kitoje veikloje – ir surado! Sėkmės jai!

O likusios „beveik“ sesės toliau mąstė, ką dar savo klientams gražaus ir gero galima pasiūlyti? Tuo metu atsirado poreikis įsirengti terasą, patogiai joje poilsiauti… Prireikė lauko baldų. O ką jeigu lauko baldus, kurie būtų gražūs, patogūs ir tinkami lietuviškam klimatui, pasiūlyti ir savo klientams? Žinoma! Užsiauginame savų daržovių, spaudžiame sultis ir mėgaujamės sėdėdami ant patogių fotelių, sofų savo soduose, terasose ar balkonuose.

Šiuo metu mūsų, kaip „Eko sesių“ gyvenimo istorija yra sodo ir terasų etape. Siūlome patogius, kokybiškus, ilgaamžius PE ratano ir aliuminio lauko baldus. Kruopščiai atrinktus, išieškotus ir per kelis metus (jau 8 metai!) ištobulintus modelius galite apžiūrėti mūsų nurodyta svetainėje!

Mūsų tikslas, kad savo terasoje jaustumėtės taip pat patogiai, kaip namų svetainėje.

O kad poilsis būtų dar ir sotus, pasirūpinome ir kepsninėmis!

Garantuojame daug malonių ir neužmirštamų akimirkų!

Tad susitinkame terasoje!

Susisiekite su mumis

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Detalesnė informacija - mūsų Privatumo politikoje. Jeigu sutinkate, paspauskite “SUTINKU”