Baldų namai SkrajaSalonaiNaturBaldai

NaturBaldai

Susisiekite su mumis

Darbo laikas:

Dalintis su draugais

NaturBaldai — žmonių pagarbą pelnę lietuviški natūralaus medžio baldai ! Prekinis ženklas „NaturBaldai“ jau daugiau kaip 20 metų specializuojasi natūralaus medžio baldų gamybos srityje. Ilgametė patirtis ir sukauptos žinios leidžia mums pasiūlyti plataus asortimento baldų bei čiužinių už konkurencingą kainą.

Pagrindinės veiklos kryptys:

klasikinio šiuolaikiško stiliaus miegamojo, svetainės ir vaikų kambario baldų gamyba iš natūralaus medžio; nestandartinių baldų gamyba (pasirenkant komplektaciją, spalvų derinius ir išmatavimus); prekyba komfortiškais ir kokybiškais čiužiniais.

Džiaugiamės, kad 20  metų nepraėjo veltui. Dėka kruopštaus ir koncentruoto darbo subūrėme klientų ratą, kurie perka ne po vieną kartą. Siekdami patenkinti išrankiausių Pirkėjų lūkesčius, mes nuolat tobuliname ir atnaujiname baldų kolekcijas, kuriame naujus ir funkcionalius modelius. Kurdami naujus modelius, prioritetą teikiame ekologiškoms sertifikuotoms medžiagoms, baldus gaminame tik iš natūralaus medžio masyvo. Jūsų ir Jūsų vaikų miegui siūlome tik kokybiškus laiko patikrintus čiužinius. 

Susisiekite su mumis

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Detalesnė informacija - mūsų Privatumo politikoje. Jeigu sutinkate, paspauskite “SUTINKU”