Baldų namai SkrajaSalonaiBaldaila

Baldaila

Susisiekite su mumis

Darbo laikas:

Dalintis su draugais

Beveik visos mūsų prekės gali būti pritaikytos pagal jūsų poreikius! Galime jums pasiūlyti pasirinkti savo išmatavimus ir spalvas. Jeigu apžiūrėjus prekes matote, kad jos netinka jums dėl išmatavimų ar spalvų, galite užpildyti paraišką iš karto prie patinkančios prekės arba kreipkitės nurodytu telefonu ar el. paštu dėl individualaus užsakymo ir pasirinkta prekė bus pagaminta pagal jus.

Prieš užsakant prekę internetu, galime jums pasiūlyti paslaugą, kuri leis neišeinant iš namų susipažinti su audinių spalvomis (kurių yra daugiau 100!) ir skirtingomis medžiagomis. Taip pat įmonės atstovas galės supažindinti jus su laminato, dažų ir stalviršių pavyzdžiais ir atsakys jums į visus rūpimus klausimus apie prekes. Ši paslauga taikoma tik Vilniaus ir Kauno mieste ir jų apylinkėse.

** Taikomas 10 eurų rezervacijos mokestis, rezervuota suma jums grįžta nuolaidų kupono pavidalu, kurį galėsite panaudoti per 1-erių metų laikotarpį mūsų parduotuvėje įsigyjant sekančią prekę. **

Vienas kuponas galioja vienam užsakymui. Kuponai nesumuojami.

Susisiekite su mumis

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Detalesnė informacija - mūsų Privatumo politikoje. Jeigu sutinkate, paspauskite “SUTINKU”