Baldų namai SkrajaNaujienosStonesta
2018 | 10 | 12

Stonesta

Bendrovė „Stonesta“ jau daugiau nei dešimtmetį gamina dekoratyvų dirbtinį akmenį ir didžiuojasi eko- logiška bei novatoriška gamybos technologija. Dekoratyvinis akmuo gaminamas iš specialaus baltojo cemento, dažomas specialiais atmosferos poveikiui atspariais dažais. Galima sukurti įvairiausias natūralų akmenį atkartojančias formas, reljefus, spalvas, todėl gaminius nesunkiai pritaikysite tiek lauko, tiek vidaus apdailai: fasadams, pamatams, pertvaroms, kolonoms, atskiriems sienų fragmentams, židiniams, svetainių ir laiptų dekoracijoms, kitiems dekoravimo darbams atlikti. Be to, dekoratyvinis akmuo gali puikiai apsaugoti paviršius nuo purvo, pažeidimų, gali tarnauti kaip apsauga nuo karščio ar šalčio.

PAPRASTA IR EFEKTYVU

Dekoratyvinis akmuo gali atkartoti bet kurio jūsų pasirinkto tipo akmenį. Pats dekoratyvinis akmuo pigesnis už natūralų, yra lengvas, viena jo pusė atkartoja akmens reljefą, o kita specialiai paruošta klijuoti. Dėl savo lengvumo jis gali būti klijuojamas tiek ant gipso plokštės, medienos drožlių plokštės, apšiltinimo medžiagos, tiek ant visų kitų įprastų paviršių. Nėra jokių paruošimo išlaidų, nereikia mokėti už transportavimą – paprasta ir efektyvu.

APDAILA, NEKELIANTI RŪPESČIŲ

Dėl specialių gamybos technologijų dekoratyvinis akmuo ypač atsparus aplinkos poveikiui, atlaiko tiek auštą, tiek žemą temperatūrą, drėgmę. Dėl šios priežasties dizaineriai, architektai, meistrai jį renkasi ir vidaus, ir išorės apdailai. Interjere akmuo puikiai naudojamas židinių, sienų, kolonų, rūsių, laiptinių ir svetainių apdailai. Pasitelkus šiek tiek fantazijos galima atnaujinti bet kurią gyvenamąją erdvę, galima sukurti tiek modernų, tiek klasikinį stilių. Dekoratyvinis akmuo gali paįvairinti namo fasadą – pagyvinti kamino, cokolio, kolonų, tvorų išvaizdą. Be to, galima sukurti akmenines poilsio zonas, lauko židinius, jaukumo oazes kieme ar terasoje.

Dalintis su draugais

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Detalesnė informacija - mūsų Privatumo politikoje. Jeigu sutinkate, paspauskite “SUTINKU”