Baldų namai SkrajaNaujienosĮmonė „Mato baldai“ sėkmingai gyvuoja jau daugiau nei 18 metų
2018 | 10 | 12

Įmonė „Mato baldai“ sėkmingai gyvuoja jau daugiau nei 18 metų

Įmonė „Mato baldai“ sėkmingai gyvuoja jau daugiau nei 18 metų, nuolat plečiasi ir taikosi prie rinkos pokyčių. Šiuo metu „Mato baldų“ salonų yra Vilniuje ir Kaune, baldų galima užsisakyti ir internetu. Siekdama patenkinti klientų lūkesčius, įmonė bendrauja su tiekėjais iš viso pasaulio: Ukrainos, Baltarusijos, Turkijos, Vokietijos, Kinijos, Malaizijos, Latvijos ir Lenkijos, todėl gali pasiūlyti ypač platų asortimentą – nuo svetainės iki prieškambario baldų, nuo čiužinių iki aksesuarų, nuo klasikinio iki modernaus stiliaus, be to, kiekvienas čia išsirinks patinkančių baldų pagal savo šeimos biudžetą. O išsirinkti tinkamus padės profesionalūs konsultantai, salone dirbantys jau ne vienus metus ir savo žinias bei įgūdžius nuolat atnaujinantys įvairiuose seminaruose ir mokymuose.

NUO ČIUŽINIO IKI VIRTUVĖS

Norėdami atnaujinti miegamąjį, taip pat užsukite į „Mato baldus“. Čia jus pakvies apsilankyti čiužinių studijoje, kurioje specialus diagnostinis kilimėlis padės išsirinkti būtent jums patogų čiužinį. Čia pat galėsite apžiūrėti ir miegamojo baldų, spintų, komodų, jaunuolio kambario baldų kolekcijas. Šiuos baldus išsirinksite atsižvelgdami į savo namų erdvę ir poreikius. Salonuose „Mato baldai“ galite išsirinkti virtuvės baldų – jų galima užsisakyti reikiamų matmenų. Taip pat čia rasite prieškambario, vonios, kitų namų erdvių baldų. Ypač platus išskirtinių klasikinio stiliaus baldų pasirinkimas. Daugelis jų detalių ir raižinių gaminama rankomis, ir visa tai – už viliojančią kainą. O norintieji atnaujinti namus galės be vargo priderinti naujus baldus prie interjero, nes „Mato baldai“ gali pasiūlyti didelį spektrą paslaugų: nuo reikiamų baldo matmenų, audinio ar odos spalvos pasirinkimo, kojyčių spalvos, medžio raižinių iki siūlų spalvos. Visa tai – tik geriausios kokybės ir už prieinamą kainą.

PATOGI SVETAINĖ

Vienas didžiausių „Mato baldų“ asortimento segmentų – svetainės baldai. Salone rasite tiek sofų su miegamuoju mechanizmu, tiek kampinių kompozicijų, tiek minkštųjų baldų komplektų. Įmonės atstovų teigimu, šiuo metu ypač populiarios sofos-lovos, skirtos miegoti kiekvieną dieną. Šie praktiški ir funkcionalūs baldai turi plačią ir patogią miegamąją dalį bei patalų dėžę, tačiau daug vietos neužima, todėl puikiai tinka mažoms erdvėms ar nuomojamiems būstams. Taip pat paklausūs svetainės baldų komplektai su vadinamąja „relax“ funkcija – galima patogiai suptis fotelyje, ištiesti kojas ir ilsėtis po sunkios darbo dienos. Pastaruoju metu klientai neretai renkasi ir kampines sofas – jos padeda išnaudoti visą kambario erdvę ir yra neabejotinai patogios.

DAUGUMĄ BALDŲ GALIMA UŽSISAKYTI IŠ KATALOGŲ, TAČIAU ERDVIUOSE „MATO BALDŲ“ SALONUOSE ĮRENGTOSE EKSPOZICIJOSE GALĖSITE JUOS PAMATYTI, PALIESTI, ĮSITIKINTI, KAD PATINKA, IR TIK TADA UŽSAKYTI.

 

Dalintis su draugais

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Detalesnė informacija - mūsų Privatumo politikoje. Jeigu sutinkate, paspauskite “SUTINKU”