Baldų namai SkrajaNaujienosMiegamojo interjeras
2018 | 11 | 27

Miegamojo interjeras

Šiame straipsnyje rasite patarimus, kaip teisingai įsirengti miegamąjį ir pasirinkti tinkamus baldus.

Miegamasis – svarbi namų patalpa. Patogiai įrengtas miegamasis kambarys turi didelę reikšmę gyvenimo kokybei.

Miegamojo interjeras labai priklauso nuo patalpos dydžio. Jeigu kambarys nedidukas, jame tilps tik būtiniausi daiktai – lova, galbūt nedidelės komodėlės ar naktiniai staliukai, viena kita vieta atsisėsti. Jeigu miegamasis didesnis, galima pagalvoti ir apie spintą.

Paprastai spintos užima nemažai vietos, todėl įvertinkite, ar spinta netrukdys atidaryti durų, prieiti prie lovos, ar kambarys nebus užgriozdintas. Miegamojo spinta yra geras pasirinkimas, jeigu jums reikia vietos drabužiams ir kitiems, didesniems, daiktams susidėti. Vietoj spintos gali būti naudojamos ir drabužių laikymo sistemos ar drabužių kabyklos, tačiau jos dažniau įrengiamos drabužinėse.

Jeigu be spintos galima apsieiti, tai be lovos – niekaip. Šiuolaikinis miegamasis neįsivaizduojamas be didelės lovos, kuri užtikrintų patogų miegą. Dažnai būtent lova yra viso kambario akcentas, o kiti daiktai, pavyzdžiui, komoda, naktinis staliukas, tarnauja kaip papildomi miegamojo baldai. Bene svarbiausia – lovos patogumas, todėl rinkdamiesi baldą skirkite tam pakankamai dėmesio.

Didelė komoda bus naudinga, jeigu miegamajame ketinate laikyti patalynę, naktinius drabužius, rankšluosčius. Mažesnės komodos ar spintelės labai tinkamos statyti prie viengulės ar dvigulės lovos. Jose patogu laikyti smulkius daiktus, ant jų gražiai atrodo naktinės lempos.

Puiki komodos (spintelės) alternatyva gali būti naktinis staliukas arba nedidelė pastatoma lentyna. Staliukai prie lovos gali būti su kojelėmis ar ratukais. Pastaruosius patogu perstumti iš vienos vietos į kitą. Atviros lentynos gali būti ne tik pastatomos, bet ir sieninės, tvirtinamos virš ar netoli lovos. Jose galima laikyti knygas, žvakes, vazas ar kitas dekoro detales.

Jeigu mėgstate skaityti, išgerti puodelį kavos, jums pravers tokie miegamojo baldai, kaip kėdės, foteliai, pufai. Ką rinktis, priklauso nuo poreikių: kėdės ir foteliai skirti patogiai atsisėsti, pufai – prisėsti, kojoms pasidėti. Jeigu miegamajame kartais dirbate, jame gali stovėti ir rašomasis stalas.

Atminkite, kad parduodami ne tik atskiri miegamojo baldai, bet ir miegamojo komplektai. Praktiškas miegamojo komplektas gali padėti sukurti jaukų ir funkcionalų interjerą.

Dalintis su draugais

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Detalesnė informacija - mūsų Privatumo politikoje. Jeigu sutinkate, paspauskite “SUTINKU”